Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Lokale użytkowe Bochotnica – na sprzedaż i na wynajem Bochotnica

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Biuro, ul. Narutowicza

Lublin(Bochotnica + 42 km)

1 599 000 zł133,75 m² 11 955,14 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Lokal biurowy, centrum Lublina, parter, pow. 134m2 Lokal w Centrum Lublina położony przy ul. Narutowicza o powierzchni 134 m2, składający się z 5 pomieszczeń biurowych, pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro klimatyzowane, ul. Wolska

Bronowice,Lublin(Bochotnica + 42 km)

50 zł/m²90 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:garaż

Budynek Nowoczesny budynek biurowy zlokalizowany w dzielnicy Bronowice w Lublinie, oferujący funkcjonalne powierzchnie biurowe dla firm poszukujących komfortowej przestrzeni do prowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy Nałęczów

Nałęczów(Bochotnica + 17 km)

66,67 zł/m²60 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal w centrum Nałęczowa o powierzchni około 60,00 m2. Prezentowany lokal znajduje się na parterze i świetnie nadaje się na gabinet lekarski lub inną działalność.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy, ul. 6 Sierpnia

Centrum,Puławy(Bochotnica + 9 km)

790 000 zł900 m² 870 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zabytkowy 5-cio kondygnacyjny budynek spichlerza o pow. 900 m2 do adaptacji i wykorzystania według własnego projektu przy rzece Wisła przy ul. 6 sierpnia w Puławach woj. lubelskie. Lokal:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 337 500 zł275 m² 8 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż wolnostojący

Przedstawiamy państwu na sprzedaż (lub wynajem) przestronny lokal usługowy o powierzchni 275 m , zlokalizowany w nowoczesnym budynku przy ul. Północnej 5 w Lublinie. To doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy, ul. Grota-Roweckiego

Niwa,Puławy(Bochotnica + 9 km)

35 zł/m²326,11 m² 11 414 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal: puławy / lubelskie / ul. Grota Roweckiego 2 Lokal użytkowy 326,11 m centrum miasta, przy ruchliwej trasie, idealny na działalność usługową. Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²35 m² 1 750 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Oferujemy na wynajem lokal użytkowy położony przy jednej z głównych ulic Puław. To idealna przestrzeń do prowadzenia działalności handlowej, usługowej lub biurowej w atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro, ul. Kołłątaja

Kołłątaja,Puławy(Bochotnica + 9 km)

25 zł/m²46 m² 1 150 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szczegóły ogłoszenia

Biuro wolne od zaraz, ul. Budowlana

Wrotków,Lublin(Bochotnica + 42 km)

39,73 zł/m²73 m² 2 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Na wynajem kompaktowe biuro o powierzchni ok. 73 m2. Lokal składa się z 3 pomieszczeń w tym dwa niezależne pokoje biurowe oraz część open space. Lokal znajduje się w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Puławska

Bochotnica,lubelskie

20,39 zł/m²118 m² 2 400 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Szukasz miejsca dla swojej firmy a jednocześnie chciałbyś zamieszkać w bliskich okolicach Kazimierza Dolnego? A może zastanawiasz się nad otworzeniem swojej działalności w miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Puławska

Bochotnica,lubelskie

23,79 zł/m²118 m² 2 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij